Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE!! Zapojte se a soutěžte o roční vstup do zoo ZDARMA a další volné vstupenky.


Datum: 2.1.2020 | Zhlédnuto: 1170x

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

 

ZAHÁJENÍ DNE 27.1.2020 prostřednictvím fb a webových stránek, KONEC SOUTĚŽE 31.1.2020 v 15:30 v areálu zoo.

Otázka zní:

KOLIK NÁVŠTĚVNÍKŮ PŘIVÍTALA ZOOLOGICKÁ ZAHRADA DVOREC V ROCE 2019?

OTÁZKY VEDOUCÍ K ZÍSKÁNÍ INDÍCIÍ K ODPOVĚDÍM

Zde jsou zveřejněny čtyři otázky, na které hledej odpověďi na webových stránkách www.zoodvorec.cz. Odpověď se skládá z pětimístného čísla. Hledání tě zavede do historie článků, seznamu zvířat nebo třeba do sekce "Jak pomoci". 

Pozorně čti zadaný text.

1/ První číslo: Zoo se pyšní několika světovými úspěchy v odchovech vzácných druhů zvířat. Opravdu jedinečný světový odchov se povedl v roce 2017. Kolik mláďat od jednoho druhu se zde v tomto roce narodilo? Malá nápověda - jednalo se o erbovní zvíře zoo Dvorec. 

2/ Druhé číslo: V roce 2019 dosáhla věkového rekordu naše největší kočkovitá šelma. V průběhu roku se tohoto vysokého věku dožil samec i samice. Zjisti jak vysoký to byl věk a vyděl číslem 2. Výsledek je další indicie.

3/ Třetí číslo: V zoo chováme kromě afrických šelem také šelmy evropské zastoupené medvědem, vlkem a rysem. Kolik psovitých šelem čítá naše jedna skupina?

4/ Čtvrté číslo: V letošním roce jsme si připomněli narozeniny naší Airiny. Víš jakému zvířeti patří toto jméno? Až zjistíš její věk, sečti obě čísla a vyjde ti indicie na čtvrté pozici.

5/ Poslední otázku k získání pátého čísla najdeš v pátek 31.1. v areálu zoo. Otevřeno od 11:00 do 16:00.

Na některé otázky můžeš najít odpověď také v zoo.

Své odpovědi zapiš do kartičky, kterou obdržíš na pokladně v zoo. Po vyplnění odpovědí a tvého jména + kontaktní email/telefon ji vhoď do soutěžního boxu umístěném též u pokladny. Přijímány budou pouze fyzicky vyplněné kartičky.

Kartičky se správnou odpovědí budou vybrány a poputují do slosování. Poslední návštěvník bude požádán o vylosování první kartičky. Její majitel obdrží rodinnou permanentku. Pak bude vylosován druhý výherce, který obdrží vstup do zoo pro 2 dospělé osoby a na třetím místě získá vstupenku pro jednu dospělou osobu.

Výherci budou informováni telefonem nebo emailem.

Hodně štěstí a zábavy při hledání indicií .

Těšíme se na vaše úspěšné hledání a správné odpovědi.

 

Na výhru nevzniká právní nárok.

 


Aktuality

Mládě gibona je HOLKA

Čtvrté odchované mládě, druhá samička.
Dobrých zpráv není nikdy dost. Mládě vzácného gibona lara je samička. Zatím nemá jméno a tak nám napište Vaše tipy, ze kterých vybereme dvě. V další soutěži proběhne hlasování a to jméno, které obdrží nejvíce hlasů, tím bude mládě pojmenováno.
4.7.2020 05:23

Kluk nebo holka, my už to víme.

Známe pohlaví mláděte gibona lara.
Téměř půl roku trvalo než samice Peggy dovolila ošetřovatelkám zjistit pohlaví mláděte. Pojďte s námi zasoutěžit o RODINNOU VSTUPENKU do zoo. Tipněte si KLUK nebo HOLKA?
2.7.2020 05:18

Prázdniny v zoo

Poznání je zábava a zábava je poznání
Program s řadou edukativních akcí doprovázené aktivitami pro všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít oslavy narozenin, světové dny ohrožených druhů zvířat, výročí zoo ve znamení Afriky a mnoho dalších.
26.6.2020 00:00

Zábavné pondělky

Za zábavou, poznáním a odpočinkem
S prázdnimami se rozjíždí plánované akce a programy. Novinkou jsou Zábavné pondělky s aktivitami pro celé rodiny. Každý týden jiný program se skvělými představeními.
18.6.2020 10:21

... přejít na aktuality