Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Školní výlety 2018

Datum: 7.2.2018 | Zhlédnuto: 113x

Vydejte se s partou spolužáků za partou zvířat. V zoo najdete mnoho zajímavých druhů zvířat, která možná neznáte nebo jste o nich nevěděli. Dozvíte se nové věci a zažijete společné dobrodružství. Nezapomeňte s sebou dobrou náladu, slušné chování a foťáky pro zaznamenání těchto okamžiků.


Školní výlety za zvířaty, zábavou a poznáním.


Tip na školní výlet - návštěvu zoologické zahrady je možné naplánovat v jakoukoliv roční dobu a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Od dětí z mateřských škol až po studenty středních škol. 

Každý si zde najde své zaměření a svého oblíbence. Využít lze také komentovaných krmení, během kterých vás ošetřovatel seznámí s jednotlivými zvířaty. Objednání výletu a rezervaci, prosím zasílejte na zoodvorec@seznam.cz nebo na telefonu 732 21 21 59.

V roce 2018 pokračují Výlety do zoo a za pohádkou - 28. 5. 2018 až 8. 6. 2018 - ve spolupráci s Divadélkem KOS jsme připravili další ročník těchto oblíbených výletů. Divadelníci z Divadélka KOS zahrají v Borovanech /kinosál/ opět krásnou pohádku a výlet může pokračovat za zvířátky do zoo, nebo také naopak. Více o pohádce na www.divadelko-kos.wz.cz 
www.facebook.com/DivadelkoKOS .

Pro žáky mateřských a základních škol nabízíme skupinové vstupné žák/50,- Kč  a pedagogický dozor zdarma. Na skupinu 10 dětí 1 ped. dozor. Platí pro období školního roku a pro skupiny od 10 žáků.

Pro studenty středních škol nabízíme skupinové vstupné student/60,- Kč a pedagogický dozor zdarma. Na skupinu 20 studentů 1 ped. dozor zdarma. Platí pro období školního roku a pro skupiny od 10 studentů.

NOVINKA pro rok 2018 - Pracovní listy

Pro děti od 6ti let máme připravenu Poznávací cestu po zoo. Děti od nás dostanou pracovní listy, ve kterých bude několik otázek týkajících se zvířat chovaných v zoo Dvorec. Odpovědi na tyto otázky jsou umístěny různě po zoo a děti je musí najít. Vhodné pro jednotlivce nebo skupiny. Starší děti mohou hledat odpovědi pomocí naší mobilní aplikace Průvodce po zoo v mobilu.

Pro získání informací ke skupině zvířat, která vás zajímá nejvíce doporučujeme najmout si průvodce po zoo, který se Vám po celou dobu prohlídky bude věnovat a přiblíží Vám život zvířat. Nabídku tras a ceník ve VSTUPNÉM/PO ZOO S PRŮVODCEM.

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv možnost navštívit zoo Dvorec, vždy se na vás budeme velice těšit a bude naší snahou vám vytvořit jedinečný zážitek ze školního výletu.


 

Kontaktní adresa :  Zoologická zahrada Dvorec , Dvorec 17 , 373 12 Borovany

Kontaktní osoba :  Jana Ambrožová - 732 212 159


Aktuality
lis92017
Terárium Venomous
Kompletní kolekce kober "NAJA" vás během prohlídky zahřeje a zvedne vám ...
... přejít na aktuality