Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Otevírací doba v lednu

Datum: 2.1.2019 | Zhlédnuto: 139x

Brány zoo jsou pro návštěvníky otevřeny ve dnech: 1., 2., 5.,6.,12.,13.,19.,20.,26.,27. vždy od 11:00 do 16:00.


Návštěva zimní zoo nemusí být vždy fádní a nezáživná. Zvířata si často užívají bílé nadílky a mínusových teplot. Jejich pohyb ve venkovních expozicích je korigován tak, aby návštěvník měl možnost je pozorovat v době jeho příchodu do areálu.

Medvěd, tygr ussurijský, rysi nebo vlci jsou přímo nadšeni z chladného počasí. O malý krůček jsou za nimi velbloudi, lamy nebo ovečky.

Avšak pozorovat typická africká zvířata v pohybu na sněhu se poštěstí jenom málo které osobě. No a naše zoo tuto možnost  přímo nabízí. Kolekce chovaných šelem je dost  rozsáhlá a téměř vždy jsou vidět a také slyšet všichni.

Nezapomínejme ani na primáty, kteří jsou také velmi často vypouštěni do expozic kde skotačí. Nejnáchylnější a zároveń nejmenší primáti světa dovádějí v ubikacích, které jsou z velké části prosklené.

Milovníci a obdivovatelé plazů si přijdou na své v pavilonu Venomous, kde se ukrývá jedinečná kolekce jedovatých hadů.

Antilopy a ptáky jsme před zimou umístili do vytápěných hal. K antilopám je volný přístup a africké ptactvo lze pozorovat přes okna. Vše je komponováno tak, aby měla zvířatek dostek klidu a zároveň byla dobře vidět.

Pokaždé probíhá doprovodný program - komentovaná krmení.

Procházka po zoo vás může vyčerpat a tak je pro vás připraveno teplé občerstvení, nápoje a něco na doplnění energie v Hospůdce u krokodýla.

Těšíme se na vás!